• Dotykacka+pakiet korzyści

System POS dla wymagających

4303.77
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 72h
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

PRZEDSTAWIAMY W WYJĄTKOWEJ CENIE SYSTEM KASOWY DLA GASTRONOMII ORAZ DETALU.

 

image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kupujesz zestaw uniwersalny:

 

imageSystem zawiera:

  • 14" terminal dotykowy LED na stojaku VESA (możliwość powieszenia na ścianie)
  • Drukarkę fiskalną wraz z fiskalizacją w cenie - rodzaj i model drukarki dobierzemy odpowiednio do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.
  • Okablowanie.

 

Dodatkowo będziesz mógł zamówić:

  • Drukarkę zamówień - już od ceny 499 zł netto
  • Szufladę kasową - już od ceny 249 zł netto
  • Czytnik kodów - już od 249 zł netto
  • Pełną usługę wdrożenia wraz ze szkoleniem za 499 zł netto

 

Na końcu otrzymasz od nas pakiet podstawowy instalacyjny o wartości 149 zł netto - gratis!

 

image

image

 

 

 

 


 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WARUNKIEM ZAKUPU OFEROWANEGO ZESTAWU JEST ZAMÓWIENIE ABONAMENTU KOMPLET W CENIE 99 zł netto miesięcznie!

 DODATKOWO, MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ AŻ 1069,20 ZŁ JEŚLI ZDECYDUJESZ NA OPŁATĘ Z GÓRY ZA 36 MIESIĘCY ABONAMENTU W CENIE 69,30 zł netto/miesiąc.

SPÓJRZ:

image

PLAN ABONAMENTOWY W PROMOCJI: KOMPLET.

POZOSTAŁE PLANY:

imageimage

image

Zapraszamy!


Drukarki fiskalne kompatybilne z systemem Dotykačka

Dotykačka współpracuje z szeroką gamą urządzeń i akcesoriów. Potwierdzają to liczne testy przeprowadzane przez nasz dział techniczny. System kasowy Dotykačka jest kompatybilny z wieloma popularnymi modelami drukarek fiskalnych. Wspieramy drukarki dostarczane m.in. przez firmy Emar, Novitus i Posnet.

Podnoś sprzedaż i oszczędzaj czas dzięki naszemu systemowi kasowemu

Dotykačka zbiera i przechowuje dla Ciebie wiele użytecznych danych o Twojej firmie. Możesz użyć tych danych, aby zoptymalizować działalność. W ten sposób możesz skutecznie zwiększyć swoje dochody i oszczędzać czas potrzebny na analizę danych. Na przykład, obsługując wielu klientów bez opóźnień, możesz uzyskać większą sprzedaż, oszczędzając zasoby.

Zyskujesz pełną kontrolę nad swoją firmą, w dowolnymi miejscu i czasie

System kasowy Dotykačka to sprzęt i oprogramowanie wyposażone w funkcję zdalnego dostępu. Dzięki tej funkcjonalności masz pełną kontrolę nad swoją firmą i dostęp do wszystkich danych, kiedy tylko tego potrzebujesz i gdziekolwiek jesteś. Wystarczy połączyć się online z systemem, aby mieć możliwość kontroli pracowników, sprawdzenia raportów sprzedażowych lub przeanalizowania zasobów magazynowych.

Tysiące produktów i kategorii

Dzięki systemowi Dotykačka możesz bez problemów pracować z tysiącami produktów. Możesz je sortować według dowolnej liczby kategorii. Znamy potrzeby naszych klientów. Niektórzy z nich mają w katalogu dziesiątki tysięcy produktów, z którymi radzą sobie bez problemu. Nie ma znaczenia czy działają w branży gastronomicznej, czy handlowej. Każdego dnia sprawdzają granice naszej aplikacji. Tacy bardzo wymagający klienci oczekują, że nasze rozwiązanie będzie działać. Zawsze.

 

Ponad 66 000 pobrań na całym świecie

W 2018 roku liczba pobrań naszego oprogramowania przekroczyła 66 000. Nasi użytkownicy pochodzą z Czech, Indonezji, Polski, Niemiec, USA, Hiszpanii, Rosji, Meksyku, Wietnamu i innych krajów. Mamy kilkanaście tysięcy aktywnych instalacji – to użytkownicy, którzy codziennie korzystają z naszej aplikacji.

Wsparcie techniczne za darmo

Oferujemy wsparcie techniczne w każdy dzień roboczy od 9.00 do 17.00. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania przez telefon i e-mail. Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem strony pomocy technicznej. Po prostu wypełnij formularz on-line.

Ponad 12 000 aktywnych użytkowników

Mamy ponad 12 000 aktywnych użytkowników w Czechach oraz w Europie. Większość z nich reprezentuje branżę gastronomiczną, hotelarską, handlową i usługową. Dotykačka jest jednym z najpopularniejszych dostawców systemów kasowych w Czechach.

Niezawodny system kasowy

Dotykačka jest niezawodnym systemem kasowym cieszącym się zaufaniem użytkowników. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i certyfikatów potwierdzających jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Sprzęt pochodzi tylko od sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. Oprogramowanie jest tworzone przez zespół naszych profesjonalistów. Jego rozwojem zajmujemy się od lat. Każdego roku wypuszczamy nawet kilkanaście aktualizacji, dostępnych bezpłatnie dla wszystkich naszych klientów.

Działa bez połączenia z Internetem

System kasowy Dotykačka działa poprawnie również bez połączenia z Internetem. Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane na koncie..

Bezpieczeństwo

Twoje dane są przechowywane na zabezpieczonym koncie w chmurze obliczeniowej Dotykačka. Zapewniamy wysoki standard zabezpieczeń, ponieważ rozumiemy, jak wielką wartość mają dane do funkcjonowania Twojej firmy. Możesz nam zaufać.