• Mikrowaga MYA 4Y.P

Mikrowagi Radwag oferują niezrównaną precyzję i komfort obsługi w procesie pomiaru małych mas z najwyższą dokładnością. Urządzenia oferowane są w wersji standardowej, przeznaczonej do wysoce zaawansowanych procesów wagowych oraz w wariantach specjalistycznych: jako mikrowagi do kalibracji pipet lub ważenia filtrów. Dzięki różnorodności zastosowań, mikrowagi znakomicie sprawdzają się w laboratoriach farmaceutycznych, petrochemicznych, kosmetycznych i innych miejscach pracy. Urządzenia wyposażone zostały w kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 5,7 cali, który oferuje intuicyjną obsługę oraz łatwy dostęp do licznych aplikacji i funkcji wagowych.

Model
Mikrowaga MYA 21.4Y.P
Opcja
37515.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48
Waga 16 kg

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

Większa szybkość pomiarów dzięki nowemu CPU
Wagi 4Y wyposażone w procesor Dual Core 2× 1 GHz oferują nowe możliwości szybkości pracy, zapewniając szybki czas stabilności wyniku przy odpowiedniej powtarzalności.

8 GB pamięci - nowe możliwości zarządzania danymi
Zwiększenie pamięci wagi aż do 8 GB daje możliwość zapisu danych w postaci zaawansowanych raportów oraz obrazów wykresów czasowych i statystycznych z serii ważeń.

Najwyższa powtarzalność i zgodność z USP
Najwyższa dokładność ważenia i powtarzalność rzędu sd ≤ 1,2 μg oraz zgodność z wymaganiami USP (Rozdział 41 i 1251) czynią z wag 4Y nowy wyznacznik jakości pomiarów masy.

Ergonomia i bezpieczeństwo pracy
Bezprzewodowa komunikacja pomiędzy terminalem wagi a jednostką ważącą umożliwia eksploatację wag 4Y w komorach laminarnych i dygestoriach.

Obsługa mobilna
Standard Wireless Connection oferuje możliwość przesyłu danych z wag 4Y na urządzenia mobilne iOS lub Android, wykorzystując specjalne aplikacje do zarządzania danymi.

Bezpieczeństwo danych
Wszystkie wagi serii 4Y posiadają pamięć ALIBI, gwarantującą bezpieczeństwo i automatyczną rejestrację pomiarów oraz możliwość przeglądania danych, ich kopiowania i archiwizacji.

Zdefiniowane profile
Cztery predefiniowane zestawy ustawień wagi w sposób automatyczny dostosowują parametry wagi do potrzeb i preferencji użytkownika.
  • FAST - uzyskamy pomiar w bardzo krótkim czasie,
  • FAST DOSING - waga przejdzie w tryb bardzo szybkiej reakcji na zmianę masy, szczególnie przydatna podczas dozowania lub dodawania kolejnej masy do odmierzonej porcji,
  • PRECISION - ustawienia wagi ukierunkowane na minimalne odchylenie standardowe sd ≤ 1,2 μg,
  • USER - pozwala na indywidualne zdefiniowanie parametrów wagi przez użytkownika.

 

UWAGA: Do poprawnej realizacji procesu ważenia za pomocą mikrowag i ultra-mikrowag, wymagane jest odpowiednie przygotowanie miejsca pracy jak również odpowiednia obsługa wagi. Ultra-mikrowagi są dodatkowo standardowo wyposażone w szafkę przeciw-podmuchową. Wymagania instalacji i użytkowania znaleźć można w specjalnie przygotowanym dokumencie pod linkiem: Warunki instalacji i użytkowania ultra-mikrowag oraz mikrowag.

Dane techniczne

Obciążenie maksymalne [Max] 21 g
Dokładność odczytu [d] 1 µg
Zakres tary -21 g
Powtarzalność (5% Max) 1,2 µg
Powtarzalność (Max) 3 µg
Liniowość ±7 µg
Niecentryczność 7 µg
Przesunięcie czułości 4×10⁻⁶×Rt
Temperaturowy dryft czułości 1×10⁻⁶/°C×Rt
Stabilność czułości 1×10⁻⁶/Rok×Rt
Minimalna naważka USP 2,4 mg
Minimalna naważka (U=1%,k=2) 0,24 mg
Wymiary komory ważenia ø 90×90 mm
Czas stabilizacji max 10 s
Temperatura pracy +10 - +40 °C
Wymiar szalki ø 26 mm
Zasilanie 13,5 ÷ 16 V DC
Wyświetlacz 5,7'' (panel dotykowy)
Interfejs 2×USB, 2×RS 232, Ethernet, 4wejścia/4wyjścia
Masa 9,1/16,6 kg
Wymiary opakowania 660×660×455
Adiustacja wewnętrzna (automatyczna)
Szybkość zmian temperatury pracy ±0,3 °C/h (±1 °C/8h)
Szybkość zmian wilgotności względnej powietrza  
±1%/h (±4%/8h)
Pobór mocy 700mA (bezprzewodowy terminal - 1A)