• Novitus HD ONLINE

Drukarka Novitus HD online to urządzenie skonstruowane z dobrze dobranych, wysokiej jakości komponentów, używanych do produkcji najlepszych i niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN. Wersja online drukarki HD to zbiór sprawdzonej technologii ze starszych drukarek połączonej nowymi rozwiązaniami technologicznymi i innowacyjnym systemem online.

3923.70 -9% 3554.70
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

Drukarka Novitus HD Online to drukarka przeznaczona dla nawet bardzo wymagających użytkowników. Łączy w sobie zarówno szybkość, jak i precyzję wydruku. Zaufaj w markę, której produkty są używane przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka w ofercie NOVITUS, która obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

image


DRUKARKA HD ONLINE W SKRÓCIE: 

•    Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
•    1 000 000 towarów w bazie
•    7 stawek PTU do zaprogramowania
•    Aż 60 znaków do precyzyjnego opisu towaru + 3 dodatkowe linie po 40 znaków
•    Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce
•    Procesor 450 MHz
•    128 MB pamięci RAM
•    4.096 MB pamięci flash
•    System operacyjny LINUX
•    Duży 4,3” kolorowy wyświetlacz działający w trybie High Color
•    100 MB wewnętrznej pamięci dla zaprogramowania plików graficznych na wyświetlaczu
•    Wydruk do 1.000 paragonów na naładowanym akumulatorze
•    Możliwość zaprogramowania aż do 1024 grafik do wydruku
•    Mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj” z obcinaczem papieru
•    Oszczędność papieru dzięki dołączaniu wydruku niefiskalnego do paragonu bez dodatkowego nagłówka
•    Na wydrukach niefiskalnych różne wielkości czcionek, w tym bardzo duże znaki do wydruku kodów i innych oznaczeń
•    Łączność RS232, Ethernet
•    Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML
•    Konfiguracja drukarki przez wbudowany serwer WWW

Wydruki mogą być realizowane na papierze o szerokości 57 lub 80 mm. Wydruk paragonu zawierającego 100 pozycji odbywa się w czasie 5,5 sekundy, a na jednym paragonie można zarejestrować nawet 255 różnych pozycji. Wymiana papieru w drukarce odbywa się w jednej chwili na zasadzie „wrzuć i pracuj”. Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to bardzo szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Spory wybór złącz komunikacyjnych, daje możliwość podłączenia do drukarki tego, co jest potrzebne na profesjonalnym i wymagającym stanowisku sprzedaży. Kopia danych paragonów przechowywana jest w pamięci chronionej eMMC. Dostęp do interesujących Cię danych biznesowych z niemal każdego miejsca oraz możliwość zarządzania treściami reklamowymi, także z dowolnego miejsca na ziemi. Novitus HD Online to jedna z najlepszych drukarek, jaką stworzyliśmy w naszej 25 letniej historii. Wyświetlacz zintegrowany lub wolnostojący w zależności od potrzeb - możesz wybrać wersję która bardziej Ci odpowiada.

KOLOROWY WYŚWIETLACZ. PALETA DODATKOWYCH MOŻLIWOŚCI. 

Drukarka Novitus HD Online to drukarka z kolorowym wyświetlaczem klienta pozwalającym wyświetlać komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. Teraz Twoje komunikaty staną się bardziej czytelne i widoczne dla wszystkich z otoczenia pracy! Twoja drukarka może również posiadać wyświetlacz zintegrowany lub wolnostojący - wszystko w zależności od potrzeb Twojego stanowiska sprzedaży oraz budżetu. W swojej wewnętrznej pamięci, drukarka pomieści aż 100MB klipów graficznych, które mogą być wyzwalane z zewnętrznego programu komputerowego lub poprzez wbudowany, programowany przez użytkownika harmonogram.

MECHANIZM DRUKUJĄCY Z OBCINACZEM PAPIERU 

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki i profesjonalny wydruk, wygoda obsługi i niezwykła trwałość. Dzięki bardzo dużej rolce oraz oszczędności papieru podczas wydruków papier wymieniasz rzadziej niż w innych drukarkach  a jeżeli już musisz wymienić to wkładasz rolkę i wracasz do swojej pracy. Nie zrywaj paragonu, obcinacz zrobi to za Ciebie! Faktura VAT to również łatwizna nawet dla początkującej osoby.

Ta drukarka wydrukuje co zechcesz- dosłownie!

NOWOCZESNOŚĆ KOPII ONLINE
Magazynowanie kopii paragonów na nośniku danych to daleka przeszłość. Dzięki elektronicznej kopii paragony są systematycznie przesyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie oraz o pamiętanie o wysyłaniu ich. Znacznie obniżysz koszty eksploatacji urządzenia oraz zaoszczędzisz czas! – teraz nie musisz już instalować w urządzeniu karty SD. Dostęp do zapisanych danych również jest bardzo prosty – użytkownik urządzenia ma stały dostęp do jego pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać z każdego miejsca na ziemi.

SWOBODNIE POŁĄCZ Z SYSTEMEM KOMPUTEROWYM 

Wolisz tradycyjnie czy nowocześnie? Drukarkę HD online możesz podłączyć do systemu komputerowego tak jak Ci wygodnie. Masz do dyspozycji kilka złącz: tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB lub najnowsze i najszybsze połączenie ethernetowe. Logiczny port PC2 pozwoli Ci na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych na kilka sposobów.

PORÓWNANIE TREŚCI PARAGONU Z OBRAZEM Z MONITORINGU? TERAZ WYSTARCZY JEDYNIE NUMER PARAGONU. 

Drukarkę w łatwy sposób można połączyć z systemem monitoringu. Dzięki wyjątkowej funkcjonalności jaką jest kolorowy monitor wydruku, możesz porównać zgodność treści paragonu z zarejestrowanym obrazem z monitoringu pracy kasjera. W tym celu będziesz potrzebował tylko numeru paragonu, który w banalny sposób pozwoli ci odnaleźć moment rejestrowania sprzedaży na drukarce fiskalnej w dowolnym czasie.

ZARZĄDZAJ ZDALNIE. AKCJE MARKETINGOWE, KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWLONEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI. 

Szybka zmiana animacji pokazywanej na ekranie drukarki? A może aktualizacja grafik na paragonie? Możesz zrobić to zdalnie na wszystkich drukarkach podłączonych do sieci jednocześnie lub pojedyńczo. Działania marketingowe to jednak nie wszystko. Zdalna komunikacja daje możliwość również przeglądania zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień lub szybkie zablokowanie dostępu.

STANDARD BEZPIECZEŃSTWA WYŻSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK 

Obawiasz się przypadkowego dostępu do ważnego menu drukarki przez kasjera lub osoby postronne? Drukarka HD Online pozwala zabezpieczyć klawiaturę fizyczną urządzenia w taki sposób że, uniemożliwia przypadkowy dostęp do menu urządzenia. Dzięki temu uchronisz się przed utratą komunikacji i łączności z programem sprzedażowym i unikniesz przypadkowego wydruku raportu dobowego. Zakładając hasło na menu drukarki zabezpieczysz się i swój biznes przed wykonaniem raportów przez osoby nieuprawnione do tej czynności. Twoje dan są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.


Dane techniczne


Nazwa:

 HD ONLINE

Typ:

 drukarka fiskalna

Przeznaczenie: 

 praca w sklepach, marketach, hurtowniach, recepcjach hoteli, stacjach  paliw, salonach samochodowych itp.

Parametry urządzenia


Li czba towarów:  1 000 000
Liczba stawek PTU:  7
Liczba grup towarowych:
 bez ograniczeń
Liczba kasjerów:  bez ograniczeń
Rabaty/narzuty:
 tak, do pozycji i do całego paragonu
Opakowania
 bez ograniczeń
Nazwa towaru:  40 znaków 


Mechanizm drukujący


Rodzaj:

 termiczny typu "clamshell"

Typ:

 CITIZEN CT-S601

Szerokość papieru:  

 57 mm lub 83 mm. Długość rolki do 100 mb


Klawiatura


Rodzaj:

 switchowa

Liczba klawiszy:  

 8 + wyłącznik zasilania


Wyświetlacze


Klient:
 TFT 4,3”, 480 x 272 piksele, High Color, obrotowy, zintegrowany lub wolnostojący
Kasjer:  
   wspólny z wyświetlaczem klienta  


Złącza


Złącza komunikacyjne:   2 x RS232, 1 x LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami:  komputer
Sterowanie szufladą:  pasywna 6-24V

Zasilanie


Z sieci:  
 zasilacz zewnętrzny 230 V / 24V, 2.1 A
Awaryjne: 
 wbudowany akumulator LiFePO4, 14V, 1.4Ah

Wymiary


Szerokość/wysokość/głębokość:  
 178 x 350 x 190 mm
Waga:
 4 kg