• Novitus Next dla gastronomii

Novitus Next dla gastronomii to pierwsze urządzenie na rynku, które powstało na skutek integracji wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Urządzenie działa w oparciu o system Android oraz aplikację NoviCloud rozszerzoną o funkcje dedykowane branży gastronomicznej.

WYBIERZ KOLOR
2939.70 -10% 2639.83
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 48 h
Waga 1.8 kg

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

Novitus Next dla gastronomii to pierwsze urządzenie na rynku, które powstało na skutek integracji wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Urządzenie działa w oparciu o system Android oraz aplikację dla gastronomii NoviCloud

 

JEDYNA TAKA NA RYNKU  KASA FISKALNA DO GASTRONOMII.

NEXT ZACHWYCA GASTRONOMÓW ! /więcej na youtube.com/v/

PROWADZĄC BAR, MAŁE BISTRO CZY DUŻĄ RESTAURACJĘ, CODZIENNIE MUSISZ MIERZYĆ SIĘ Z WIELOMA WYZWANIAMI.

Wybierając do gastronomii kasy fiskalne Novitus masz pewność, że będziesz mógł się skupić na tym, co najważniejsze dla Twoich gości: serwowaniu wyjątkowych dań. Nie trać pieniędzy na niepewne rozwiązania i postaw na 25 lat doświadczenia, wiodącą technologię i przemyślaną funkcjonalność.

10 PRZEWAG NEXT NAD ZWYKŁĄ KASĄ FISKALNĄ

Przekonaj się, że kasa fiskalna w gastronomii to nie tylko obowiązek, ale nowoczesne narzędzie, które usprawni Twoją pracę. Zobacz czym NEXT  różni się od zwykłej kasy fiskalnej. Ceną nie różni się wiele, za to funkcjonalnie jest przepaść:
  1. LOGOWANIE KARTĄ
  2.  PANELE PRZYCISKÓW
  3.  RACHUNKI OTWARTE
  4.  OBSŁUGA STOLIKÓW
  5.  ZAMÓWIENIA KUCHENNE
  6.  DZIELENIE RACHUNKÓW
  7.  ATRYBUTY GASTRONOMICZNE
  8.  ZESTAWY GASTRONOMICZNE
  9.  NIP Z GUS
  10.  FAKTURY VAT  Fiskalne i do paragonu oraz gastronomiczne

 

Parametry techniczne produktu Kasa fiskalna Novitus Next

Parametr

Wartość

złącza komunikacyjne

USB typ A / USB micro OTG / LAN RJ45 Ethernet / RS232 RJ45 3 szt. / Szuflada RJ12 / HDMI micro / Audio gniazdo jack 3,5 mm we/wy

kolor

czarny

klawiatura

mechaniczna oraz ekran dotykowy

rodzaj kopii

elektroniczna

szybkość wydruku

25 linii/s

baza towarowa

ilość dowolna

nazwa towaru

40 znaków

szerokość papieru

57 mm

długość papieru

60 m

wyświetlacz operatora

TFT, 7'', dotykowy, kolorowy

wyświetlacz klienta

graficzny LCD, 132 x 32 piksele

szerokość

262 mm

głębokość

242 mm

wysokość

96 mm

Masz już kasę Novitus Next /lub Novitus One/ to NoviCloud jest dla Ciebie. NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kasy Next /lub One/. Już dzisiaj monitoruj i zarządzaj swoim biznesem z każdego miejsca na ziemi. Dzięki NoviCloud masz dostęp do wszystkiego co się dzieje na Twoich kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Novitus Next /lub Novitus One/ i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.image

 

Archiwizacja i raporty dobowe za darmo
pełna funkcjonalność za grosze


Wraz z zakupem kasy Novitus Next /lub Novitus One/ otrzymujesz bezterminowy i bezpłatny dostęp do usługi archiwizacji oraz wgląd w raporty dobowe. Zarejestruj swój profil i natychmiast miej wgląd we wszystkie raporty dobowe wystawiane na kasie oraz archiwizuj wszystkie dane swoich kas fiskalnych dla ich bezpieczeństwa. Next /lub One/ z NoviCloud współpracuje w pełni automatycznie. Proste i genialne.

Chmura NoviCloud to pełna funkcjonalność systemu dla wsparcia i zarządzania biznesem. Najnowocześniejsza technologicznie aplikacja webowa daje możliwości spotykane dotychczas w dużych, instalowanych systemach sprzedażowych. Ewidencja towarów i kontrahentów, zarządzanie cenami, rozbudowane raportowanie sprzedaży i przekrojowe analizy, monitorowanie i rozliczanie sklepów i sprzedawców, w skrócie biznes pod kontrolą wszędzie tam, gdzie akurat jesteś.

DLACZEGO NOVICLOUD?

Funkcjonalność

 

Funkcjonalność NoviCloud spełnia oczekiwania stawiane efektywnym narzędziom dobrego zarządzania biznesem. Poznaj bliżej co oferuje NoviCloud i niech Twój biznes rozwija się szybciej.

Towary i ceny - zarządzanie bazą towarową jest proste i elastyczne. Łatwo dodasz kolejne asortymenty i towary, zdefiniujesz wszystkie parametry oraz cenniki a następnie w mgnieniu oka, wszystko to pojawi się na kasie Novitus Next /lub Novitus One/. Możesz również zrobić odwrotnie, czyli bazę towarową z kasy przerzucić do NoviCloud. Szybka synchronizacja kas, aktualizacja stanów magazynowych online i zarządzanie zmianami cen, to początek wspierających Twój biznes funkcjonalności.
Kontrahenci i faktury - buduj bazę kontrahentów a dzięki szybkiej synchronizacji, już po chwili będziesz miał możliwość wystawienia faktury swojemu kontrahentowi na dowolnej kasie połączonej z NoviCloud. Masz dostęp do wszystkich kontrahentów i widzisz wszystkie dokumenty na nich wystawione jak w każdym dobrym systemie sprzedażowym.
Analizy i raporty - dzięki NoviCloud łatwo przeanalizujesz wszystkie dane ze swoich kas w różnych przekrojach a wszelkie raporty i rozliczenia przygotujesz kilkoma kliknięciami. Do NoviCloud trafia każdy paragon i faktura wraz z informacją kiedy, co i komu zostało sprzedane. Te dane i sposób ich prezentacji na wykresach to dzisiaj konieczność dla efektywnego zarządzania biznesem.
Administracja biznesem on-line - potrzebujesz tylko przeglądarki połączonej z internetem, aby dostosować kasy do wymagań jakie stawia przed nimi rozwój biznesu. Nie przywiązuj się do jednego komputera, lecz kontroluj i zarządzaj sklepami, kasami, pracownikami z każdego miejsca na ziemi. Z NoviCloud jesteś o krok przed konkurencją.

DLACZEGO NOVICLOUD?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo rozumiemy bardzo dobrze i przywiązujemy do niego szczególną wagę. Kiedy zagubi, zniszczy lub uszkodzi się Twój komputer, tracisz wszystkie swoje biznesowe dane. Z NoviCloud utrata danych nie jest możliwa.

Kiedy ktoś niepowołany dostanie się do Twoich danych, skopiuje je i wykorzysta, tracisz poczucie bezpieczeństwa a myśl o tym nie jest komfortowa. Z NoviCloud, nieautoryzowany dostęp do danych nie jest możliwy.

Zapis on-line na najnowocześniejszych serwerach, certyfikaty SSL, tunelowana transmisja, to tylko niektóre zabezpieczenia. Prawdopodobnie Twój komputer nigdy nie był i nie będzie tak bezpieczny jak serwery NoviCloud.

 

DLACZEGO NOVICLOUD?

Ekonomia

Specjalny komputer, instalacja, konfiguracja, serwis, aktualizacje, to wszystko trwa dużo czasu i dużo kosztuje a teraz nie będzie już potrzebne. Nie potrzebujesz specjalnego komputera, serwera, nie jesteś też przywiązany do konkretnego biurka. Nie musisz zatrudniać specjalistów aby zainstalowali Ci oprogramowanie na komputerze i je skonfigurowali.

NoviCloud jest gotowy i dostępny zawsze w najnowszej wersji, zawsze tam gdzie Ty. Wystarczy połączyć dowolny komputer lub tablet z internetem i zalogować się do systemu NoviCloud.