• Novitus Next dla gastronomii

Novitus Next dla gastronomii to pierwsze urządzenie na rynku, które powstało na skutek integracji wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Urządzenie działa w oparciu o system Android oraz aplikację dla gastronomii STORYOUS.

WYBIERZ KOLOR
2639.83
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Czas realizacji zamówienia do 2 dni
Waga 1.8 kg

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

 

Novitus Next dla gastronomii to pierwsze urządzenie na rynku, które powstało na skutek integracji wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Urządzenie działa w oparciu o system Android oraz aplikację dla gastronomii STORYOUS

STORYOUS to najnowsze na rynku oprogramowanie działające w chmurze; co to oznacza?

Zdalny dostęp - rodzaje informacji

Bezpośredni dostęp przez przeglądarkę internetową do informacji na temat utargu, storno, rabatów, statystyk sprzedaży oraz ruchu towaru na magazynie. Dane można łatwo wyeksportować do Excelu lub pliku PDF na potrzeby księgowe.

 • Bilans i kontrola gotówki  

Z naszym systemem POS zawsze masz dostęp do informacji na temat wysokości utargu i ilości pieniędzy w kasie. Dzięki kontroli gotówki dodatkowo uzyskujesz dostęp przeglądu wpłat i wypłat, wydatków oraz utargu w kasach.

 • Karty magazynowe i dostawy

W kartach magazynowych znajduje się przejrzyste zestawienie wszystkich pozycji, które aktualnie znajdują się na magazynie. Podczas przyjmowania towaru na magazyn system automatycznie podpowiada pozycje, które już występowały. Wystarczy podać ilość oraz ewentualnie dodać dostawcę. Nigdy dotąd zarządzanie magazynem nie było tak proste.

 • Receptury i marże

Każdej pozycji przypisać można unikatową recepturę. Takie rozwiązanie pozwala na szybką orientację w marżach nawet w przypadku złożonych potraw zawierających wiele składników.

 • Inwentaryzacja

Inwentaryzacja pomoże porównać stan magazynu w systemie z tym, co faktycznie znajduje się w lokalu oraz pokaże, jakie są rzeczywiste straty i zyski.


 • Przychód i zysk

W zestawieniu utargu widoczne są utargi, średnie wydatki oraz informacje na temat liczby obsługiwanych Klientów. Każda informacja wyświetlana jest również według rodzaju płatności. W zestawieniu zysku znajduje się również marża brutto po odliczeniu kosztów składników.

 • Kategorie i produkty

Informacje na temat najlepiej sprzedających się produktów oraz kategorii produktów.

 • Personel

Pełna informacja o pracownikach. M.in.: Ile pieniędzy zarabiają, ilu Klientów obsłużyli w ciągu zmiany, jaka jest średnia wysokość rachunków, jaką płacą ich Klienci.

 • Stoliki

Dzięki temu zestawieniu można się łatwo przekonać, które stoliki zarabiają najwięcej pieniędzy, a przy których goście zasiadają najmniej chętnie.

 • Wszystko pod kontrolą 

Bez względu na to, czy posiadasz małą kawiarenkę, czy sieć restauracji, dostęp do wszystkich informacji na temat swoich lokali uzyskasz łatwo i szybko z jakiegokolwiek komputera, czy telefonu z internetem.

 • Jednolite raportowanie

Zestawienia ze wszystkich lokali w jednym miejscu i w jednolitej formie.

 • Zarządzanie magazynem

Centralny dostęp do receptur w Twoich lokalach. Wystarczy utworzyć recepturę tylko dla jednego lokalu - w pozostałych pojawi się ona automatycznie.

Proces obsługi zamówień (tabletowa aplikacja sprzedaży)

 • Stoliki

Prosty i przejrzysty podgląd stolików pozwoli łatwiej zarządzać lokalem. Na każdy stolik przypadać może nieograniczona ilość rachunków.

 • Kelner mobilny

to przenośny tablet z naszym systemem POS. Dzięki niemu kelner może wysyłać zamówienia bezpośrednio do kuchni lub baru będąc jeszcze przy stoliku Klienta.

 • Drukarka kuchenna

Do naszego systemu oferujemy drukarkę kuchenną. Dzięki niej zamówienie złożone przez Klienta przy stoliku, można wydrukować bezpośrednio na barze lub w kuchni, co skraca czas między przyjęciem zamówienia i jego dostarczeniem.

 • Czytnik kodów kreskowych

Przenośny czytnik kodów kreskowych usprawnia proces wprowadzania danych - zeskanowany towar automatycznie zapisuje się w systemie.

PLANY ABONAMENTOWE:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 dni testów w  pakiecie TARYFA PROFI -GRATIS! Napisz nam w wiadomości, który pakiet jest dla Ciebie optymalny.

Jaka jest różnica pomiędzy kasą fiskalną a systemem POS? - przeczytaj tutaj  PDF Document

Poznaj Novitus Next!

  

 

Produkt objęty programem Novitus On-line Ready !                                                                                                   

Jak działa Program Novitus On-line Ready i dla kogo został uruchomiony?

Program został stworzony, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo zakupu urządzeń fiskalnych i ochronę przed zapowiadaną przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów zmianą przepisów prawnych. Dzięki temu Programowi pieniądze wydane w roku 2017 na zakup urządzenia fiskalnego Novitus, będą dobrą inwestycją w rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Dlaczego? Ponieważ w przypadku konieczności wymiany tego urządzenia w kolejnych latach, wynikającej z wprowadzenia systemu kas on-line i centralnego systemu fiskalnego w Polsce, Novitus zaoferuje Ci bardzo atrakcyjne warunki dostosowania Twojego urządzenia  do nowych przepisów, lub preferencyjne warunki zakupu nowego urządzenia.

Wybór należy do Ciebie!

Pobierz Promesę Novitus PDF Document

                            

Parametry techniczne produktu Kasa fiskalna Novitus Next

Parametr

Wartość

złącza komunikacyjne

USB typ A / USB micro OTG / LAN RJ45 Ethernet / RS232 RJ45 3 szt. / Szuflada RJ12 / HDMI micro / Audio gniazdo jack 3,5 mm we/wy

kolor

czarny

klawiatura

mechaniczna oraz ekran dotykowy

rodzaj kopii

elektroniczna

szybkość wydruku

25 linii/s

baza towarowa

ilość dowolna

nazwa towaru

40 znaków

szerokość papieru

57 mm

długość papieru

60 m

wyświetlacz operatora

TFT, 7'', dotykowy, kolorowy

wyświetlacz klienta

graficzny LCD, 132 x 32 piksele

szerokość

262 mm

głębokość

242 mm

wysokość

96 mm