• Novitus Next dla sklepu

Novitus Next to pierwsze urządzenie na rynku, które powstało na skutek integracji wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Urządzenie działa w oparciu o system Android, program do zarządzania handlem oraz funkcję synchronizacji danych w aplikacji NoviCloud.

WYBIERZ KOLOR
Wybierz plan abonamentowy
NoviCloud I sklep 29,90 zł netto/mc
Ab. dodatkowe stanowisko - wybierz, jeśli kupujesz >niż 1szt
2693.70 -2% 2632.20
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 h
Waga 1.8 kg

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

Novitus Next to pierwsze urządzenie na rynku, które powstało na skutek integracji wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Urządzenie działa w oparciu o system Android, program do zarządzania handlem oraz funkcję synchronizacji danych w aplikacji NoviCloud. Novitus Next dla gastronomii posiada dodatkowo aplikację systemu "gastro" STORYOUS. Dzięki temu Novitus Next zapewnia nie tylko intuicyjne i komfortowe obsługiwanie nabywców, ale także łatwedopasowanie parametrów użytkowych do rodzaju prowadzonej działalności. Novitus Next wyposażono w wytrzymały mechanizm drukujący, różnorodne interfejsy komunikacyjne oraz elektroniczną kopię paragonów. Sięgnij po technologię najnowszej generacji.

Zarządzaj sprzedażą. Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus Next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. O raportach pomocnych w biznesie Novitus Next wie wszystko. Raportuj sprzedaż i łatwo analizuj wszystkie dane ze swoich kas oraz parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

NOVITUS NEXT to urządzenie zintegrowane z platformą akceptacji kart płatniczych M/PLATFORM. Wystarczy, że dobierzesz PinPad do obsługi kart płatniczych w wyjątkowo niskiej cenie wynajmu, już od 7zł/mc netto!  

Zadzwoń na naszą infolinię i zapytaj o indywidualną ofertę - tel. 22 273 67 77

 

 

Poznaj Novitus Next!

  

 

Produkt objęty programem Novitus On-line Ready !                                                                                                   

Jak działa Program Novitus On-line Ready i dla kogo został uruchomiony?

Program został stworzony, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo zakupu urządzeń fiskalnych i ochronę przed zapowiadaną przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów zmianą przepisów prawnych. Dzięki temu Programowi pieniądze wydane w roku 2017 na zakup urządzenia fiskalnego Novitus, będą dobrą inwestycją w rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Dlaczego? Ponieważ w przypadku konieczności wymiany tego urządzenia w kolejnych latach, wynikającej z wprowadzenia systemu kas on-line i centralnego systemu fiskalnego w Polsce, Novitus zaoferuje Ci bardzo atrakcyjne warunki dostosowania Twojego urządzenia  do nowych przepisów, lub preferencyjne warunki zakupu nowego urządzenia.

Wybór należy do Ciebie!

Pobierz Promesę Novitus PDF Document

                            

Parametry techniczne produktu Kasa fiskalna Novitus Next

Parametr

Wartość

złącza komunikacyjne

USB typ A / USB micro OTG / LAN RJ45 Ethernet / RS232 RJ45 3 szt. / Szuflada RJ12 / HDMI micro / Audio gniazdo jack 3,5 mm we/wy

kolor

czarny

klawiatura

mechaniczna oraz ekran dotykowy

rodzaj kopii

elektroniczna

szybkość wydruku

25 linii/s

baza towarowa

ilość dowolna

nazwa towaru

40 znaków

szerokość papieru

57 mm

długość papieru

60 m

wyświetlacz operatora

TFT, 7'', dotykowy, kolorowy

wyświetlacz klienta

graficzny LCD, 132 x 32 piksele

szerokość

262 mm

głębokość

242 mm

wysokość

96 mm