• POS Storyous 13'3

Wybierz drukarkę fiskalną
Dodaj drukarkę zamówień (kuchnia/bar)
Wybierz plan abonamentowy
2028.27 -3% 1968.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 72h
Waga 3 kg

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

Przedstawiamy nowość! Ekran POS Storyous 13'3.

Pasted_image_at_2017_08_25_10_39_AM.png

Dzięki dużemu ekranowi 13,3” FullHD został uproszczony interfejs Storyous, co znacznie ułatwia pracę naszym klientom.

Od teraz możesz sterować ekranem dotykowym zarówno w pionowym, jak i poziomym ułożeniu- w zależności od Twoich indywidualnych preferencji.

Ekran POS Storyous działa jak tablet i dla wykorzystania jego możliwości, przygotowany został tryb Landscape - specjalnie dostosowany aplikator,

który dokonał kilku korekt.

1.jpg

Horyzontalny interfejs

W układzie poziomym aplikacji widoczne są wszystkie kategorie stolików. Poszczególne stoliki z danych kategorii ułożone są obok siebie (wszystkie w jednej linii).

W porównaniu do standardowego układu wybierasz i dodajesz rachunki za pośrednictwem okna dialogowego.

Po wybraniu stolika lub rachunku zobaczysz menu, które tak jak poprzednio można posortować według kategorii i podkategorii.

Poszczególne produkty w tym układzie są wyświetlane obok siebie.

Sprzęt

Sercem  ekranu POS jest czterordzeniowy procesor Cortex-A17, pracujący z częstotliwością 1608 MHz i posiadający 2 GB pamięci RAM.

Ekran został zaprojektowany jako główne i stałe stanowisko POS, więc nie ma własnego akumulatora - działa tylko wtedy, gdy jest podłączone do gniazdka.

Akcesoria

Do ekranu można podłączyć drukarkę kuchenną oraz fiskalną.

WYBIERZ SWÓJ PLAN ABONAMENTOWY!

Kupując POS Storyous 13'3 nabywasz jednocześnie usługę dostępu do oprogramowania STORYOUS płatnego w formie abonamentu.

Więcej o aplikacji Storyous przeczytasz w zakładce "STORYOUS -o aplikacji" na liście powyżej opisu produktu.

Plany abonamentowe (ceny netto):

image

Interfejs Bluetoth, LAN, USB, Wi-Fi
Dotykowy ekran tak
Kolorowy wyświetlacz Tak
Podstawka Tak

Specyfikacja:

 • CPU Rockchip RK3288 4x ARM Cortex-A17 @ 1608 MHz 28nm
 • Pamięć RAM 2 GB DDR3 20 nm
 • Pamięć wewnętrzna 8GB eMMC 16nm
 • Wifi IEEE 802.11 b / g / n
 • Bluetooth 4.0
 • Android 5.1.1 Lollipop
 • Porty USB w wersji 2.0 2e
 • Port LAN RJ45 10 / 100MB
 • Gniazdo Micro SDXC max.128 GB
 • Wyjście audio Jack 3.5
 • Głośniki 2x3W
 • Wersja HDMI 1.4
 • Wyświetlacz IPS 13,3 "FullHD 1920x1080, 16: 9
 • Karta graficzna Mali T760
 • Kamera z przodu 5MPX
 • Zasilanie: 12V / 3A DC
 • Wymiary: 355 mm x 228 mm x 32 mm
 • Mocowanie VESA: 75mm

Do niedawna kasa fiskalna była najpopularniejszym rozwiązaniem wśród restauratorów. Sytuacja zmieniła się wraz ze zwiększeniem dostępności najnowocześniejszych technologii i jednoczesnym obniżeniu cen, tak by na systemy POS mogły pozwolić sobie także mniejsze lokale. Praca w gastronomii, szczególnie na kierowniczym stanowisku, z pewnością nie należy do najłatwiejszych.

7-dniowy tydzień pracy, nienormowane godziny, a do tego szereg problemów – czy to ze współpracownikami, czy z właściwym zatowarowaniem – sprawiają, że często jest pod górkę” i rzeczywistość odbiega od górnolotnych marzeń sprzed otwarcia. Jeśli mimo tego, nadal swoją przyszłość widzicie w tej branży i marzycie o otwarciu własnego lokalu, warto byście otaczali się inteligentnymi rozwiązaniami, które pozwolą zminimalizować straty – te pieniężne i te dotyczące Waszego czasu. Na samym początku warto zdać sobie sprawę z tego, że restauracja to biznes jak każdy inny i rządzi się prawami zysków i strat, obrotów, dochodów, marży czy ROI (zwrotu z inwestycji). Mając łatwy i szybki dostęp do informacji o tym co dzieje się w naszym lokalu, jesteśmy w stanie podejmować bardziej trafne decyzje i prowadzić swój biznes bardziej świadomie. Warto pamiętać o tym, że prawie 60% restauracji upada w ciągu dwóch lat od otwarcia, a powodem tego stanu rzeczy są głównie błędy natury biznesowej, niedoszacowanie, brak pełnej kontroli nad magazynem i porcjami. Obowiązek posiadania kasy fiskalnej lub odpowiedniego oprogramowania dotyczy wszystkich lokali gastronomicznych (do 2015 roku z obowiązku zwolnione były mniejsze i sezonowe lokale). Osoby, które do swoich restauracji lub kawiarni wybierają tradycyjną kasę fiskalną, powinny mieć świadomość ograniczeń, jakie za sobą niesie. Jej funkcjonalność ogranicza się wyłącznie do „nabijania” sprzedawanych produktów, to nic więcej jak kalkulator do obsługi sprzedaży. Nie daje możliwości zdalnego śledzenia tego, co dzieje się w lokalu i na magazynie. Dodatkowym utrudnieniem jest dość skomplikowana obsługa przy użyciu kodów produktowych, które są trudne do zapamiętania i łatwo o pomyłkę, w przypadku dużej rotacji produktów.


Następną generacją, czymś ponad kasami fiskalnymi, ich młodszym, nowocześniejszym i bardziej funkcjonalnym bratem są systemy POS, które poza obsługą sprzedaży, w realny sposób wspierają
restauratorów w prowadzeniu biznesu.

Przewaga systemu POS nad kasą fiskalną.

Co wyróżnia nowoczesne systemy POS?

Korzystając z opcji POS w chmurze, dzięki zdalnemu dostępowi do utargu (w podziale na kelnerów, produkty, marżę itp.) masz możliwość na bieżąco analizować sytuację w lokalu i szybko reagować na konkretne sytuacje i problemy. Dzięki analityce dostępnej w systemie POS możesz śledzić historię stolików czy kontrolować anulowane zamówienia. Kasa fiskalna nie ma bezpośredniego wpływu na obsługę klientów, natomiast system POS może ten proces zdecydowanie usprawnić. Przede wszystkim, przy użyciu mobilnych rozwiązań POS, klienci otrzymują zamówione dania dużo szybciej, bez problemu mogą także, w dowolny sposób, podzielić rachunek. Obsługa systemu POS, do którego przeznaczony jest nowoczesny tablet, jest prosta i intuicyjna. Nie ma konieczności zapamiętywania żadnych numerków – wystarczy wybrać odpowiedni produkt na ekranie i przyjąć do realizacji. System daje możliwość łatwego rabatowania, dzielenia rachunków, przypisywania zamówień do poszczególnych stolików, drukowania faktur itp. Odpowiada na wszystkie potrzeby z punktu widzenia klienta, jednocześnie będąc niesamowicie przyjaznym dla pracowników. Przeszkolenie z obsługi systemu POS nie trwa dłużej niż 10 minut. Zatowarowanie restauracji jest skomplikowanym procesem i łatwo o pomyłki. Wiele produktów psuje się zanim trafią na kuchnię, a często pojawiają się braki. Świadome i skuteczne zarządzanie magazynem znacząco wpływa na wzrost zysków i ograniczenie ponoszonych strat. Nowoczesne systemy POS optymalizują liczbę produktów w magazynie w taki sposób, by nigdy niczego nie brakowało i nic się nie psuło.

 • RAPORTOWANIE DOSTOSOWANE
 • DO POTRZEB GASTRONOMII
 • OBSŁUGA KLIENTÓW
 • INTUICYJNOŚĆ
 • MODUŁ ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

Wsparcie techniczne oferowane przez serwisantów kas fiskalnych dostępne jest zazwyczaj w godzinach otwarcia biura, najpóźniej do godziny 17:00. Dla gastronomii, która „nigdy nie zasypia” nie jest to wygodne rozwiązanie, a jak na złość większość awarii dzieje się późnym wieczorem lub w nocy. W przypadku wsparcia oferowanego przez producentów systemów POS, masz gwarantowany dostęp do specjalistów przez 24 godziny na dobę. Jeżeli coś stanie się z Twoim urządzeniem, możesz zawsze zadzwonić na infolinię, gdzie otrzymasz natychmiastową pomoc. Jeżeli okaże się, że to problem związany ze sprzętem - dostaniesz od nas nowe urządzenie już następnego dnia. Należy pamiętać, że żywotność kasy fiskalnej to maksymalnie 5 lat, po tym czasie trzeba wyczyścić pamięć fiskalną, albo wymienić kasę na nową, co wiąże się z dużymi kosztami. Decydując się na system POS zawsze będziesz miał dostęp do najnowszej wersji oprogramowania bez dodatkowych opłat. Twoje dane będą zawsze bezpieczne, w jednym miejscu, bez konieczności ich kopiowania.

 • WSPARCIE TECHNICZNE
 • ŻYWOTNOŚĆ

Nie mówimy, że system POS jest jedynym właściwym wyjściem. Mówimy tylko, że to rozwinięte technologicznie, funkcjonalnie i przystępne cenowo rozwiązanie, które pozwala lepiej zarządzać lokalem gastronomicznym. Warto mieć tego świadomość, by nie ponosić niepotrzebnie kosztów na rozwiązania, które nie spełniają oczekiwań. Gastronomia to trudna i wymagająca stałego zaangażowania branża. By w niej przetrwać trzeba nie tylko być najlepszym, ale też opierać działalność o najlepsze technologie i procesy. Z tego względu tak ważne są racjonalne decyzje, których dokonać trzeba jeszcze przed otwarciem lokalu, a które mają wpływ na całe dalsze jego funkcjonowanie.

STORYOUS to najnowsze na rynku oprogramowanie działające w chmurze; co to oznacza?

Zdalny dostęp - rodzaje informacjiimage

Bezpośredni dostęp przez przeglądarkę internetową do informacji na temat utargu, storno, rabatów, statystyk sprzedaży oraz ruchu towaru na magazynie. Dane można łatwo wyeksportować do Excelu lub pliku PDF na potrzeby księgowe.

 • Bilans i kontrola gotówki  

Z naszym systemem POS zawsze masz dostęp do informacji na temat wysokości utargu i ilości pieniędzy w kasie. Dzięki kontroli gotówki dodatkowo uzyskujesz dostęp przeglądu wpłat i wypłat, wydatków oraz utargu w kasach.

 • Karty magazynowe i dostawy

W kartach magazynowych znajduje się przejrzyste zestawienie wszystkich pozycji, które aktualnie znajdują się na magazynie. Podczas przyjmowania towaru na magazyn system automatycznie podpowiada pozycje, które już występowały. Wystarczy podać ilość oraz ewentualnie dodać dostawcę. Nigdy dotąd zarządzanie magazynem nie było tak proste.

 • Receptury i marże

Każdej pozycji przypisać można unikatową recepturę. Takie rozwiązanie pozwala na szybką orientację w marżach nawet w przypadku złożonych potraw zawierających wiele składników.

 • Inwentaryzacja

Inwentaryzacja pomoże porównać stan magazynu w systemie z tym, co faktycznie znajduje się w lokalu oraz pokaże, jakie są rzeczywiste straty i zyski.


 • Przychód i zyskimage

W zestawieniu utargu widoczne są utargi, średnie wydatki oraz informacje na temat liczby obsługiwanych Klientów. Każda informacja wyświetlana jest również według rodzaju płatności. W zestawieniu zysku znajduje się również marża brutto po odliczeniu kosztów składników.

 • Kategorie i produkty

Informacje na temat najlepiej sprzedających się produktów oraz kategorii produktów.

 • Personel

Pełna informacja o pracownikach. M.in.: Ile pieniędzy zarabiają, ilu Klientów obsłużyli w ciągu zmiany, jaka jest średnia wysokość rachunków, jaką płacą ich Klienci.

 • Stoliki

Dzięki temu zestawieniu można się łatwo przekonać, które stoliki zarabiają najwięcej pieniędzy, a przy których goście zasiadają najmniej chętnie.

 • Wszystko pod kontrolą 

Bez względu na to, czy posiadasz małą kawiarenkę, czy sieć restauracji, dostęp do wszystkich informacji na temat swoich lokali uzyskasz łatwo i szybko z jakiegokolwiek komputera, czy telefonu z internetem.

 • Jednolite raportowanie

Zestawienia ze wszystkich lokali w jednym miejscu i w jednolitej formie.

 • Zarządzanie magazynem

Centralny dostęp do receptur w Twoich lokalach. Wystarczy utworzyć recepturę tylko dla jednego lokalu - w pozostałych pojawi się ona automatycznie.

Proces obsługi zamówień (tabletowa aplikacja sprzedaży)

 • Stoliki

Prosty i przejrzysty podgląd stolików pozwoli łatwiej zarządzać lokalem. Na każdy stolik przypadać może nieograniczona ilość rachunków.

 • Kelner mobilny

to przenośny tablet z naszym systemem POS. Dzięki niemu kelner może wysyłać zamówienia bezpośrednio do kuchni lub baru będąc jeszcze przy stoliku Klienta.

 • Drukarka kuchenna

Do naszego systemu oferujemy drukarkę kuchenną. Dzięki niej zamówienie złożone przez Klienta przy stoliku, można wydrukować bezpośrednio na barze lub w kuchni, co skraca czas między przyjęciem zamówienia i jego dostarczeniem.

 • Czytnik kodów kreskowych

Przenośny czytnik kodów kreskowych usprawnia proces wprowadzania danych - zeskanowany towar automatycznie zapisuje się w systemie.

PLANY ABONAMENTOWE:

image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 dni testów w  pakiecie TARYFA PROFI -GRATIS! Wybierz przy zakupie POS Storyous 13'3 optymalny dla siebie pakiet usług.

Pamiętaj - kupujesz dostęp do usługi STORYOUS w abonamencie miesięcznym, faktury za tą usługę wystawia:

Storyous Sp. z o.o.
Sienna 72A/1101
00-833 Warszawa

REGON: 365100078
NIP: 5272776266

SKF Serwis Kas Fiskalnych jest autoryzowanym partnerem STORYOUS i pośredniczy w zakupie pakietu usług Storyous. 

SKF Serwis Kas Fiskalnych nie pobiera opłat od klienta końcowego z tytułu zakupu dostępu do usługi Storyous.