• X2 System START + MAGAZYN dla gastromomii

Przyjazne oprogramowanie dla restauracji i barów. Intuicyjna sprzedaż, rapoty, food cost, programy lojalnościowe, marketing.

3072.54 -14% 2654.59
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 2 dni

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

W TYM MIEJSCU KUPUJESZ PAKIET STARTOWY DLA LOKALU GASTRONOMICZNEGO:APLIKACJĘX2KASA ORAZ X2 MANAGER z pełną obsługą magazynową.

X2System to wielomodułowy system obsługujący wszystkie aspekty prowadzenia firmy gastronomicznej.

Oprogramowanie dla restauracji znajduje zastosowanie zarówno w małych jedno lokalizacyjnych placówkach gastronomicznych, jak również w dużych wielooddziałowych firmach, gdzie stosowane jest tzw. centralne zarządzanie biznesem.

X2System dla gastronomii jest z powodzeniem używany w ponad 3000 placówek gastronomicznych zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Głównymi aplikacjami dostępnymi w ramach pakietu X2System dla gastronomii są programy X2Kasa (obsługa sprzedaży na stanowiskach POS) oraz X2Manager (Zarządzanie biznesem).

image

Program X2Manager to bogate w funkcje centrum zarządzania każdej wielkości firmą o profilu gastronomicznym. Aplikacja posiada przejrzysty interfejs zbudowany w oparciu o bardzo bogaty wachlarz funkcji. Interfejs programu został oparty o technologię MDI dzięki czemu w wygodny sposób można pracować w wielu oknach funkcyjnych aplikacji.

Każdy użytkownik może dostosować oprogramowanie do własnych potrzeb dzięki w pełni konfigurowalnej belce dostępnych skrótów. Wszystkie zmiany dokonywane w programie są nanoszone w trybie natychmiastowym i mają odzwierciedlenie w działaniu pozostałych aplikacji z rodziny X2System.

Oprogramowanie dla gastronomii zostało oparte o bezpłatny silnik bazy danych POSTGRESQL klasy enterprise, oznacza to że nawet jeżeli firma która używa naszych produktów będzie potrzebowała rozbudować bazę danych na dużą skalę, to nigdy nie poniesie dodatkowych kosztów związanych z licencją na silnik baz danych.

 

image

 

 

Oprogramowanie gastronomiczne X2Kasa to bogata w funkcje, w pełni przystosowana do wszelkiego rodzaju działalności gastronomicznej, aplikacja. Interfejs aplikacji został stworzony dla terminali z ekranami dotykowymi, dodatkowo zaimplementowano obsługę gestów, co pozwala na błyskawiczne wykonywanie, często wykorzystywanych funkcji, z jakich na co dzień korzysta użytkownik systemu.

 

image

 

Techniczne aspekty programu X2System:

Technologia Touchscreen

Oprogramowanie działa w oparciu o nowoczesne standardy wykorzystujące ekrany z monitorem dotykowym.

Baza danych SQL

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego i bardzo cenionego silnika bazy danych “PostgreSQL”, X2System dla gastronomii zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo i wydajność podczas codziennej pracy.

Centralne zarządzanie biznesem

X2System dla gastronomii posiada profesjonalne mechanizmy replikacji bazy danych, co pozwala na w pełni zautomatyzowane zarządzanie sieci lokali.

X2System to najlepsze rozwiązanie dla franczyzowego modelu biznesowego. Jeżeli jesteś franczyzodawcą i chciałbyś świadomie wesprzeć swój biznes dobrym systemem informatycznym, nie czekaj, zadzwoń i umów się na konsultacje z naszym przedstawicielem.

Dane Twojej firmy zawsze w zasięgu ręki

Bardzo ważnym aspektem prowadzenia biznesu jest dostęp do danych firmy zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz. Dlatego X2System pozwala na dostęp do danych z każdego punktu na świecie za pośrednictwem sieci internet.

System posiada budowę modułową rozszerzającą jego zastosowanie. Dostępne dla programu X2System moduły i aplikacje to (m.in):

 • magazyn (zarządzanie magazynem surowcowym i recepturami) - moduł kupujesz w tej ofercie!

 • delivery  (dostawy do klientów)

 • pizza (specjalne rozszerzenie programu o dedykowane funkcje do sprzedaży i komponowania pizzy)

 • programy lojalnościowe

 • projekty (szczególnie pomocny dla sal weselnych oraz firm eventowych)

 • moduł druga firma (dla obiektów restauracyjnych, gdzie sprzedaż prowadzą dwa podmioty gospodarcze)

 • X2 Serve (obsługa wydań zamówień na ekranach telewizyjnych w lokalach typu fast food)

 • X2 Menu (interaktywne menu dla klientów wyświetlane na ekranie dotykowym w formie e-booka)

 • X2 KDS (Kitchen Display System,to oprogramowanie + monitor/monitory dotykowe umieszczone w kuchni (oraz często także na barze). Celem systemu jest usprawnienie komunikacji między kelnerami i kuchnią (lub barmanami, gdy chodzi o zamówienia drinków). W momencie, gdy kelnerzy wprowadzają zamówienia na stanowiskach sprzedaży (POS), są one automatycznie wyświetlane na monitorze umieszczonym na kuchni (w barze). Gdy potrawy/drinki są gotowe do odbioru, kucharz/barman dotyka odpowiedni przycisk na ekranie dotykowym. W tym momencie program wysyła powiadomienie do kelnera, które wyświetla się w na ekranie POS.

  KDS zastępuje bardziej tradycyjne rozwiązanie drukowania zamówień na drukarkach bonowych umieszczonych na kuchni i w barze. Można też połączyć obydwa rozwiązania, czyli drukarkę oraz KDS.

 • X2 Mobile:

X2Mobile - Obsługa klienta na tabletachimage

Chcąc zwiększyć efektywność obsługi klienta w placówce gastronomicznej zaprojektowaliśmy dla Państwa oprogramowanie na urządzenia mobilne “X2Mobile”. Dzięki tej aplikacji kelner przyjmujący zamówienia od klientów, niemal natychmiast może zlecić wykonywanie potraw przez personel restauracji dzięki bezprzewodowej technologii WIFI. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android 4.1+. Program jest również odporny na tzw. zrywanie połączeń w sieciach bezprzewodowych i ma zaimplementowane procesy automatycznego przywracania połączeń.

 Cechy i zalety naszego rozwiązania

 •  Realizacja zamówień natychmiast przy stoliku
 •  Zlecanie wydruku rachunków i paragonów bezpośrednio z urządzenia
 • Prowadzenie rachunków klientów
 • Modyfikowanie składników potraw
 • Wygodny i szybki interfejs użytkownika
 • Współpraca z większością urządzeń mobilnych na rynku
 • Technologia odporna na zerwanie połączeń z bazą danych
 • Możliwość pracy w różnych orientacjach ekranu
 • Możliwość pracy wielu użytkowników na jednym urządzeniu
 • Pełna współpraca z pozostałymi aplikacjami z rodziny X2System
image