• PL BEZGOTÓWKOWA

terminale-polskabezgotowkowa.jpg

W programie POLSKA BEZGOTÓWKOWA otrzymasz:

 • Terminal płatniczy na okres 12 miesięcy za 0zł!
 • Nie zapłacisz ani grosza prowizji od transakcji!*
 • Szkolenie i instalację terminala otrzymasz od nas za darmo!
 • Umowę podpisujemy na okres 12 miesięcy bez obowiązku jej przedłużania.

O programie:

;amp;nbsp; 

Czym jest Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa”?

Jest to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard.

Celem Programu jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania.

Dla kogo?

Jakie warunki przedsiębiorca musi spełnić, żeby skorzystać z Programu?

Program jest adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowali płatności bezgotówkowych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą działającym w ramach franczyzy, możesz posiadać maksymalnie 5 takich placówek.

Jakie są benefity dla przedsiębiorcy?

Przedsiębiorca otrzyma pokrycie kosztów związanych z otrzymaniem terminala do akceptacji kart oraz kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy.

Ile terminali przedsiębiorca może otrzymać w ramach Programu “Polska Bezgotówkowa”?

Przedsiębiorca może otrzymać maksymalnie 3 terminale, w tym jeden terminal mPOS. Dla każdego terminala okres dofinansowania jest liczony przez 12 miesięcy osobno, od momentu jego instalacji.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jesteśmy ZŁOTYM PARTNEREM PayTel SA, firmy będącej Krajową Instytucją Płatniczą zgodnie z wymogami Komisji Nadzoru Finansowego, która w trosce o swoich Klientów stale rozwija i udoskonala swoje usługi przy jednoczesnym inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania. PayTel jest wiodącą na polskim rynku firmą w zakresie usług dodanych: obsługi kart płatniczych, doładowań elektronicznych oraz płatności za rachunki wystawców masowych. PayTel posiada własne aplikacje terminalowe i własną infrastrukturę, opartą o sprawdzony na świecie system centralny. Dysponuje także własnym zespołem programistycznym, centrum telefonicznej obsługi Klienta oraz m.in. systemem zarządzania terminalami. Dlatego też wiele procesów, np. serwis czy instalacja urządzeń, jesteśmy w stanie realizować szybciej i efektywniej.

Serwis Kas Fiskalnych Intent Sales to sprawdzony partner w biznesie. Umowy podpisujemy w dogodnej dla klienta lokalizacji, świadczymy serwis i opiekę po sprzedażową. Zawsze doradzamy uczciwe warunki współpracy.

Sprawdż, czy spełniasz warunki uczestniczenia w programie:

 • Przedsiębiorca nie przyjmował płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadał umowy z agentem rozliczeniowym).
 • Do Programu mogą przystąpić sieci handlowo-usługowe – obejmujące mniej niż 5 placówek lub franczyzobiorcy działający w ramach franczyz obejmujących nie więcej niż 5 placówek.
 • Przedsiębiorca nie jest operatorem automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).
 • Przedsiębiorca może otrzymać do 3 terminali do obsługi płatności bezgotówkowych.
 • Przedsiębiorca zobowiąże się, że nie będzie stosował opłat surcharge (dodatkowe opłaty od klientów płacących kartami).
 • Przedsiębiorca zobowiąże się do oznakowania swojej placówki handlowo-usługowej naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa.
 • Przedsiębiorca może przystąpić do Programu tylko jeden raz w trakcie jego trwania.

Jak zamówić terminal:

Zadzwoń do naszego konsultanta: tel. 22 273 67 77

lub wypełnij formularz kontaktowy (kliknij w odnośnik) Ankieta kontaktowa

Możesz również wysłać do nas wiadomość email: sklep@serwiskasfiskalnych.waw.pl

Nie czekaj, skorzystaj już teraz!

 

 * Po przekroczeniu obrotu płatności kartami powyżej 100 000 PLN zostanie naliczona prowizja w wysokości 1% wartości od każdej transakcji przekraczającej powyższy obrót.